SELECT MENU PARTS

Modele torebek gucci

Nowi właściciele zmieniają strategię firmy; stawiają nie tylko na kultowe torby, ALE produkują też ubrania. Tom Ford Zostaje dyrektorem kreatywnym Gucci w 1994 Roku i sprowadza markę na Tory sukcesu. Kolekcje FORDA są kobiece, seksowne i reprezentują najwyższą półkę. Gwiazdy Chętnie wybierają jego kreacje na Czerwone dywany. Ford po 10 latach pracy dla firmy, odchodzi z korzystam na rzecz rozpoczęcia działalności Pod noclegiem szyldem. Najpopularniejszy modèle torebki Gucci-Dionysus, Może STAC się oddziałem w swoim rodzaju. Wszystko za sprawą personalizacji, którą wprowadził Włoski DOM Mody. Modèle Chanel 2,55 à Chyba najsłynniejsza torebka na świecie. Mimo iż powstała w 1955 Roku, Nadal jest sprzedażowym hitem francuskiego Domu Mody. Coco, szyjąc torebkę Chanel 2,55, po raz Pierwszy użyła łańcuszka, zamiast tradycyjnego dlugiego Paska. W latach 80. Karl Lagerfeld nieco zmodyfikował klasyczną Chanel 2,55. dodał ne korzystam logo z podwójnym C oraz wplótł skórzany Pasek ne łańcuszka.

Tak powstała Rabat sac z klapką! Obecnie Chanel 2,55 ma kolejnych wersji kolorystycznych je wielkości. Z Taką torebką Możesz iść na zakupy, do pracy, a nawet na imprezę! Realizowany przez synów pomysł kontynuowania interesu po ojcu opłaca się. Jackie Kennedy lansuje torebkę Marki Gucci, której nazwa Zostaje przemianowana na Jackie. Kolejnym sztandarowym produktem jest apaszka w Kwiaty zamówiona przez księżną Grace Kelly z Monako. Wzór Flora do Dziś znajduje się w Linii Marki. Kultowa torebka Marki Gucci Bamboo w kształcie kuferka z bambusową rączką jest rozchwytywana przez Gwiazdy, arystokratki Hollywood je Nowego Jorku. Piekne są te torebki Gucci zwlaszcza Małe sac Czarne Najsłynniejsza Polska blogerka Jemerced również nie mogła się oprzeć torebkom Marki Gucci. Ma w swojej ogromnej garderobie DWA MODELE: Dionysus w Kwiaty (verrue prawie 2 tys. dolarów) oraz Klasyczny z monogramem GG i czarną wstmaladroą (verrue 1 690 dolarów).

Ta it-girl NOSi torebki włoskiego Domu Mody nous wszystkich możliwych stylizacjach, OD bardzo eleganckich looków po typowo streetowe propozycje.